Dzień otwarty z naszym menagerem LINK4

Zapraszamy we wtorek 23 kwietnia do naszego biura w Ząbkach na Dni Otwarte z LINK4! Wraz z menedżerem LINK4 Marcinem Smosarskim będziemy przygotowywać dla Was okazyjne oferty ubezpieczeń domów i mieszkań ‼️

Nie przegapcie okazji,...

Czytaj więcej »

Życzenia wielkanocne

Drodzy Klienci!

W Wielkim Tygodniu życzymy Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 14 sierpnia nasze Agencje w Ząbkach oraz Wołominie są otwarte w godzinach 10 - 15. W tym dniu biuro w Kobyłce będzie nieczynne.

Czytaj więcej »

Najserdeczniejsze życzenia wielkanocne

Szanowki Klienci,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, bezpieczeństwa, spokoju, rodzinnej atmosfery pełnej miłości i serdeczności podczas spotkań przy Wielkanocnych stole.

Janusz...

Czytaj więcej »

Życzenia świąteczne

Drodzy Klienci oraz Współpracownicy!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam, aby ten czas był pełen spokoju i radości, wypełniony rodzinną atmosferą. Bezpiecznej drogi do domu, możliwości przełamania się opłatkiem z najbliższymi, a...

Czytaj więcej »

Strona korzysta z plików cookie. Warunki przechowywania oraz dostępu plików cookie możesz samodzielnie określić w swojej przeglądarce.

Nie pokazuj