Ubezpieczenie na życie

Wołomin, Ząbki, Kobyłka

Ubezpieczenie na życie jest umową między ubezpieczanym a ubezpieczycielem, w której ubezpieczyciel obiecuje wypłacić wyznaczonemu beneficjentowi sumę pieniędzy (świadczenia) w zamian za składkę, po śmierci ubezpieczonego lub wypłatę przewidzianego świadczenia po upływie czasu określonego w umowie.

W zależności od umowy inne zdarzenia takie jak: choroba, wypadek, urodzenie dziecka, śmierć najbliższych mogą również powodować wypłatę świadczenia. Inne wydatki, takie jak koszty pogrzebu, mogą być również uwzględnione w świadczeniach.

Ubezpieczany zazwyczaj płaci składkę miesięcznie, kwartalnie lub rocznie.

Polisy na życie są umowami prawnymi, a warunki umowy opisują ograniczenia zdarzeń ubezpieczeniowych. Konkretne wyłączenia są zapisywane w umowie. Częstymi przykładami są roszczenia dotyczące samobójstwa, oszustwa, wojny, rozruchów.

Oferta

Zawierając umowę ubezpieczenia na życie są Państwo chronieni na wypadek wielu przykrych zdarzeń związanych z życiem i zdrowiem. Głównym celem ubezpieczenia na życie jest wypłata świadczenia, ale może to być także gromadzenie lub inwestowanie części wpłacanej składki.

Świadczenie trafi do Państwa w formie jednorazowej wypłaty lub w ratach, a w razie śmierci ubezpieczonego, do uposażonych, którzy zostaną wskazani na umowie.


Polisa UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE może zawierać możliwość wyboru wariantu w ramach, którego:

  • można zawrzeć umowę z wysoką sumą ubezpieczenia w razie śmierci;
  • ubezpieczony może otrzymać świadczenie w sytuacji wystąpienia jednej z wielu poważnych chorób, w tym: nowotworu, zawału serca, udaru i wielu innych;
  • ubezpieczony może otrzymać świadczenie w razie urazu powodującego lub niepowodującego trwałego uszczerbku na zdrowiu, takiego jak: złamania, zwichnięcia lub skręcenia;
  • można ubezpieczyć również życie i zdrowie współmałżonka, partnera lub dziecka;
  • ubezpieczony może otrzymać świadczenie z okazji urodzenia dziecka;
  • ubezpieczony może otrzymać świadczenie z powodu śmierci rodziców, teściów;
  • ubezpieczony będzie mógł skorzystać z szerokiego zakresu usług assistance pomocnych m. in. w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Każdorazowo dostosowujemy zakres oferty i umowy do indywidualnych potrzeb określonych przez Klienta.

Szczegółowy zakres ochrony znajduje się w umowie ubezpieczeniowej i ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). Są tam również wymienione konkretne sytuacje, w których polisa nie zadziała (tzw. wyłączenia odpowiedzialności).

Skontaktuj się z nami!

Strona korzysta z plików cookie. Warunki przechowywania oraz dostępu plików cookie możesz samodzielnie określić w swojej przeglądarce.

Nie pokazuj