Ubezpieczenie zdrowotne

Wołomin, Ząbki, Kobyłka

Ubezpieczenie zdrowotne nazywane też ubezpieczeniem medycznym zapewnia dostęp do bardzo szerokiego zakresu usług i świadczeń medycznych, które są realizowane w placówkach medycznych o wysokiej renomie.

W pierwszej połowie 2016 roku średni czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty w publicznej służbie zdrowia wynosił ponad 100 dni, przy czym 6% badanych czekało na wizytę ponad rok. Prawie co piąty Polak, który potrzebował konsultacji specjalisty nie dostał się do niego w ramach świadczeń publicznej opieki zdrowotnej.

W roku 2016 – jak wynika z badania CBOS – podstawową motywacją wyboru ścieżki leczenia prywatnego był krótszy czas oczekiwania na wizytę i badanie (deklarowało ją 70% badanych, którzy przynajmniej raz skorzystali z usług świadczonych poza powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym).

Oferta

Oferujemy ubezpieczenia zdrowotne realizowane w wiodących placówkach medycznych. W zależności od wybranego pakietu mają Państwo do dyspozycji szeroki zakres usług medycznych, łącznie z opieką stomatologiczną, wizytami domowymi i całodobową infolinią medyczną. Można wybrać wariant ubezpieczenia który obejmuje dodatkowe środki na pokrycie kosztów leczenia szpitalnego w przypadku choroby, nieszczęśliwego wypadku, Umowa ubezpieczenia może też obejmować natychmiastową pomoc assistance dla całej rodziny. Klient, który decyduje się na zakup ubezpieczenia medycznego może uzyskać pakiet świadczeń, w tym: wizyty lekarskie, badania, rehabilitację, “assistance” medyczne i szczepienia.

W większości przypadków umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy i w tym czasie ubezpieczony może korzystać bezpłatnie lub częściowo odpłatnie z nawet kilkuset usług medycznych.

Szczegółowy zakres ochrony znajduje się w umowie ubezpieczeniowej i ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). Są tam również wymienione konkretne sytuacje, w których polisa nie zadziała (tzw. wyłaczenia odpowiedzialności).

Skontaktuj się z nami!

Strona korzysta z plików cookie. Warunki przechowywania oraz dostępu plików cookie możesz samodzielnie określić w swojej przeglądarce.

Nie pokazuj